کسب رتبه سوم دانشگاه علوم پزشکی اردبیل و عنوان دانشگاه برتر در کشور

۲۲ آبان ۱۴۰۲ | ۱۲:۱۲ کد : ۲۸۵۸۱ اخبار تصویری اخبار
تعداد بازدید:۲۱۵
کسب رتبه سوم دانشگاه علوم پزشکی اردبیل و عنوان دانشگاه برتر در کشور

دانشگاه علوم پزشکی اردبیل موفق به کسب رتبه سوم و عنوان دانشگاه برتر در نظام برنامه ریزی در بین کلیه دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی کشور شد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل، آبان ماه ۱۴۰۲ دومین همایش کشوری مدیران و مسئولین نظام برنامه ریزی ستاد وزارت بهداشت، دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی و سازمان های وابسته در سالن امام علی (ع) دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران برگزار شد. در این همایش، دانشگاه علوم پزشکی اردبیل بعنوان دانشگاه برتر در نظام برنامه ریزی معرفی شد.

دکتر رحیمی، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، در این همایش با تاکید بر اهمیت برنامه ریزی برای بیان دستاوردهای نظام سلامت، از دانشگاه علوم پزشکی اردبیل به عنوان دانشگاه برتر در نظام برنامه ریزی سلامت، با اهدای تندیس، قدردانی کرد. در این همایش، موضوعات و چالش های مربوط به نظام برنامه ریزی سلامت مورد بحت و بررسی قرار گرفت.

سعادت جلیلی، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی اردبیل نیز ضمن قدردانی از تمامی معاونت‌های تخصصی و مدیریت توسعه سازمان و تحول اداری دانشگاه، این موفقیت را مرهون تلاش های یکایک همکاران دانست.

 

آخرین ویرایش۲۲ آبان ۱۴۰۲

نظر شما :